Sonte do të luhen 90 minutat vendimtare për disa ekipe në Ligën e Kampionëve

Në Ligën e Kampionëve sonte do të zhvillohen tetë ndeshje në kuadër të xhiros së gjashtë dhe të fundit në fazën e grupeve për sezonin 2020/21, transmeton Portalb.mk. Ndeshjet do…

TIKTOK po përgatit një funksion të ri interesant

Një tipar i ri po vjen së shpejti në TikTok – deri në tre minuta video. Matt Navarra, një person që shpesh ka informacion të besueshëm në lidhje me risitë…