Fotoja e këtij polici amerikan është kthyer në hit në internet.

Ai po qetëson një fëmijë në skenën e një aksidenti fatal.

Një fuoristradë doli nga rruga pasi iu ça goma. Babai humbi jetën, nëna dhe tre fëmijë u lënduan, por pa dëm për jetën.

Një zëdhënës i policisë tha se nëse babai do kishte rripin e sigurimit, do ishte gjallë.
Deri sa koleget tjere e pocilit ishin duke i nxjerr viktimat nga aksidenti qe kishte ndodhur kjo video dhe ky polic habiten e gjithe boten nga menyra se si reagoj.

https://youtu.be/4iKCwLMdCaQ

Loading...
Share